Sarantis po celom svete


Navštívte našu skupinovú stránku

Skupina Sarantis| Angličtina

Alebo vyberte umiestnenie

O NÁS

Kto sme

Sarantis Slovakia S.R.O

Naša história v rámci skupiny Sarantis Group je veľmi krátka, keďže sa píše od založenia našej spoločnosti v roku 2018. Sarantis Slovakia vznikla ako dcérska spoločnosť skupiny Sarantis Group v nadväznosti na akvizíciu spoločnosti SANECA TRADE s.r.o. Náplňou jej činnosti bola hlavne výroba a distribúcia značky INDULONA – špičky medzi krémami na ruky, ktorá sa pýši 70-ročnou históriou úspešného pôsobenia na slovenskom trhu. Spoločnosť SANECA TRADE s.r.o., ktorá sa v decembri 2018 premenovala na Sarantis Slovakia, má okrem značky INDULONA na starosti aj distribúciu vlastných značiek výrobkov osobnej starostlivosti a produktov na starostlivosť o domácnosť, ako aj značiek výrobkov osobnej starostlivosti medzinárodných spotrebiteľských spoločností na základe dohôd o zastúpení.

Produkty sa distribuujú prostredníctvom predaja cez všetky distribučné kanály: medzinárodní a miestni kľúčoví zákazníci, obchody s kozmetikou a parfumérie, veľkopredajcovia i malopredajcovia.

Sarantis Slovakia je súčasťou skupiny Sarantis Group

Sarantis Group je nadnárodná spoločnosť vyrábajúca spotrebiteľské produkty, ktorej sa darí neustále geograficky rozširovať svoju činnosť a ktorá sa pýši poprednými značkami. Ako súčasť skupiny zdieľame rovnakú filozofiu v podnikaní. Ako spoločnosti zameranej na účel sa usilujeme splniť naše poslanie a zároveň prijať spoločensky zodpovedné postupy a výrobné metódy ohľaduplné k životnému prostrediu.

Prečítajte si viac o poslaní a hodnotách skupiny 

POBOČKY V

12 krajinách

VÝVOZ DO

50 krajín

Silná medzinárodná prítomnosť

Pôsobíme v 12 krajinách prostredníctvom pobočiek a vo viac ako 50 krajinách sveta prostredníctvom vývozu.

Finančné výsledky

V priebehu uplynulého desaťročia sme zdvojnásobili finančnú veľkosť a udržiavame finančnú silu a stabilitu našej spoločnosti, ktoré nám umožňujú financovať náš strategický plán.
Viac než 25

strategických partnerstiev

Spolupracujeme s poprednými medzinárodnými spotrebiteľskými spoločnosťami, ktoré si kladú za cieľ rast svojho podnikania v našom regióne.
2,700+

zamestnancov

110,000

Predajných Miest

Silná distribučná sieť v našom regióne a vynikajúca komerčná zdatnosť v miestach predaja posilňujú väzbu so zákazníkmi.
Viac než 50

ročná prítomnosť na trhu

História plná úspechov, ktorá vydláždila cestu k nášmu súčasnému podnikaniu.
4

Výrobné závody

pôsobiace podľa najprísnejších kvalitatívnych a bezpečnostných kritérií
100+

vysokokvalitných

a uznávaných značiek v našom portfóliu

Náš záväzok kvality

Kvalita hrá zásadnú úlohu pri budovaní dôvery, dôveryhodnosti a lojality voči našim zákazníkom, zatiaľ čo je základom procesu vývoja produktov skupiny.

Viac
Change cookies consent Revoke cookies consent