Sarantis po celom svete


Navštívte našu skupinovú stránku

Skupina Sarantis| Angličtina

Alebo vyberte umiestnenie

KARIÉRA V SPOLOČNOSTI SARANTIS SLOVAKIA

Kariéra

Našu kultúru tvoria naši zamestnanci, oni predstavujú naše najdôležitejšie investície a najsilnejšie aktívum.

Našu kultúru oživujú naši zamestnanci, oni predstavujú naše najdôležitejšie investície a najsilnejšie aktívum.

Sme presvedčení o ich zručnostiach a investujeme do ich ďalšieho rozvoja. Uprednostňujeme mentalitu tímovej práce, pretože spoločnými silami dosahujeme úspech a formujeme budúcnosť.

Snažíme sa ponúkať bezpečné, príjemné a moderné pracovné prostredie a chceme, aby naši zamestnanci boli spokojní, motivovaní pri dosahovaní výsledkov, tvoriví pri spolupráci s kolegami a rozvíjali sa odborne i osobne.

Snažíme sa byť spoľahlivými partnermi a posilňovať dôveru našich kolegov, prispievať k vytváraniu dobrého pracovného prostredia, v ktorom panuje rovnosť, transparentnosť a vzájomný rešpekt.

Naša kultúra

Naším cieľom je ponúknuť bezpečné, príjemné a moderné pracovné prostredie, kde naši zamestnanci túžia po výsledkoch a tvorbe, majú radosť z práce so svojimi kolegami a svojou prácou sa rozvíjajú profesionálne i osobne.

Naši zamestnanci

Našu kultúru tvoria naši ľudia, ktorí sú našou najdôležitejšou investíciou a našou najsilnejšou devízou. Veríme v ducha tímovej práce. Spojením síl sa delíme o naše úspechy.

Pridajte sa k nám

Zamestnanie v spoločnosti Sarantis Slovakia vám poskytne príležitosť tvoriť, rásť a pridať ruku k dielu. Pridajte sa k nám!

Kariérne príležitosti

Byť kandidátom môže byť náročný postup, musíte urobiť dobrý prvý dojem a presvedčiť nás svojím potenciálom! Neváhajte však, urobte prvý krok vo svojej kariére a poďte spolu formovať budúcnosť!

Kariérne Tipy

Stačí 30 sekúnd na to, aby váš životopis pritiahol našu pozornosť? Nájdite niekoľko tipov, ako to dosiahnuť!

Pridajte sa k nám

Zamestnanie v spoločnosti Sarantis Slovakia vám poskytne príležitosť tvoriť, rásť a pridať ruku k dielu. Pridajte sa k nám!

Viac
Change cookies consent Revoke cookies consent